Dua Cenaze

united kingdom flag

Hakkımızda

Acı gün dostunuz Dua Cenaze Nakil ve Defin Hizmetleri  olarak Frankfurt am Main şehrinde uzun yıllara dayanan tecrübemizle en acı gününüzde cenaze organizasyonunu üstlenerek, formalite ve hukuk açısından bütün işlemleri sıkıntısız gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetimiz tüm Almanya ve Avrupa ülkeleri için geçerlidir.

İster Almanya’da Müslüman mezarlığına, ister ana vatanınınız olan ülkeye Cenaze nakil ederek, güvenilir defin imkânını sunmaktayız.

Ana merkezlerimiz Hessen ve Nordrhein-Westfalen da yer alan Dua Cenaze Nakil ve Defin Servisi bürosundan Avrupa’nın her bir yanına Cenaze Nakil aracı göndererek, acı gününüzde Cenaze işlemlerinin sıkıntısız ve profesyonel bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız.

Böyle bir acı günde bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Sizinle detaylı bir şekilde istenilen Nakil işlemlerini anlatıp anlaşmak bizim işimiz.

cenaze namazı

“Ah, keşke ölüm her şeyi bitirmiş olsaydı!”

Hâkka / 27. Ayet

Misyonumuz

İslami usulleri odağımıza koyarak başta bütün Avrupa  olmak üzere dünyada son nefesini vermiş tüm Müslümanları vatan toprağına kavuşturarak defnetmek.

Vizyonumuz

Uluslar arası gerçekleştirdiğimiz cenaze transferleri ile tüm dünyada önde gelen saygın bir cenaze nakil firması olmak.

Künye

Dua Cenaze Internationale Bestattungsinstitut (Dua Cenaze Uluslararası Cenaze Firması)

Firma Sahibi: Ali AKILLI

İletişim:
Mobil: + 49 (0) 173 65 57 197
Whatsapp: + 49 (0) 173 65 57 197
Fax: + 49 (0) 69 478 616 81
E-posta: [email protected]
Adres: Jungmann Str. 10 65933 Frankfurt / Main
Vergi Numarası: 015 801 31635
Vergi Dairesi: Frankfurt / M V-Höchst

İçerik sorumluluğu

Almanya Eyaletler Arası Yayıncılık Anlaşması’nın (RStV) 55. maddesi, II. bendi uyarınca içerik sorumlusu

Dua Cenaze Internationale Bestattungsinstitut Jungmann Str. 10 65933 Frankfurt / Main

Temsil eden:
Ali AKILLI

Anlaşmazlıkların Çözümü

Anlaşmazlıkların çevrim içi çözümü (OS) için Avrupa Komisyonu tarafından bir platform oluşturulmuştur: https://ec.europa.eu/consumers/odr.
E-posta adresimizi yukarıda, yasal bildiri bölümünde bulabilirsiniz.

Anlaşmazlıkların çözümü için bir tüketici arabuluculuk kuruluşunun karşısına çıkma isteğimiz ya da yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

İçeriğe ilişkin sorumluluk

Biz, hizmet sağlayıcı olarak Telemedya Yasası’nın 7. maddesinin 1. bendine göre bu sayfalarda yer alan kendimize ait içeriklerden müşterek hukuk kapsamında sorumluyuz. Ancak Telemedya Yasası’nın 8. ila 10. maddelerine göre hizmet sağlayıcı olarak tarafımıza iletilen ya da kaydedilen yabancı kaynaklı bilgileri denetleme ya da yasa dışı faaliyetlere işaret eden durumları inceleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

Müşterek hukuk uyarınca bilgilerin kaldırılması ya da kullanımının engellenmesi yükümlülükleri aynen geçerlidir. Ancak buna ilişkin sorumluluk yalnızca somut yasa ihlaline dair kanaat oluştuğu andan itibaren geçerli olur. İlgili ihlallere ilişkin bilgi sahibi olunduğunda, bu içerikler tarafımızdan derhal kaldırılacaktır.

Linklere ilişkin sorumluluk

Sunumumuz üçüncü şahıslara ait, içeriği hakkında bilgi sahibi olmadığımız harici web sitelerine linkler içermektedir. Bu nedenle bu yabancı içeriklerle ilgili olarak da sorumluluk üstlenemeyiz. Linki verilen sayfaların içeriğinden daima ilgili sayfaların sunucusu veya operatörü sorumludur. Linki verilen sayfalar bağlantının yapılandırıldığı sırada olası hukuk ihlalleri açısından kontrol edilmiştir. Bağlantı yapılandırma aşamasında hukuka aykırı içerik görülmemiştir.

Bununla birlikte, yasa ihlaline yönelik somut bir işaret olmadan bağlantı yapılan sayfalardaki içeriğin sürekli olarak denetlenmesi kabul edilebilir değildir. Herhangi bir yasa ihlaline dair bilgi sahibi olunduğunda, bu linkler tarafımızdan derhal kaldırılacaktır.

Teklif Hakkı

Sayfa operatörü tarafından bu sayfalarda oluşturulan içerik ve eserler Alman Telif Hakkı Yasası’na tabidir. Telif hakkı kapsamının dışında kalan her türlü çoğaltma, işleme, dağıtım ve her çeşit kullanım ilgili yazarın ya da oluşturanın yazılı iznine tabidir. Bu sayfadan indirilen veya kopyalanan içerikler yalnızca özel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sayfadaki içerikler operatör tarafından oluşturulmamışsa, üçüncü şahıslara ait telif hakları dikkate alınır. Özellikle üçüncü taraflara ait içerikler bu tanıma girer. Yine de bir telif hakkı ihlali olduğunu fark ederseniz, lütfen bizi bilgilendiriniz. Yasa ihlallerine ilişkin bilgi sahibi olunduğunda, bu gibi içerikler tarafımızdan derhal kaldırılacaktır.